3.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Chotěboř ještě neztratila ani bod

0

Chotěbořské céčko nejen že ještě letos neztratila ani, ale své soupeře vždy rozstřílela. Ze tří zápasů má velmi pozitivní skóre 15:2. V posledním duelu si smlsla na leštinském béčku, které na soupeře nestačilo ve druhé půli hlavně fyzicky.

Vyrovnaná hra

První poločas ještě Leština svému soupeři stačila. Hra byla vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Ovšem, ani jeden tým se nedokázala gólově prosadit.

Rozhodly tři minuty

Jenže pak přišel druhý poločas a Chotěboř během tří minut proměnila tři brejky a vedla 3:0. Všechny první tři branky dal Adam Doležal, který proměnil brejky. O necelých deset minut později se hosté radovali opět. Veselý se dostal k odraženému balonu po rohovém kopu a zakončoval do prázdné brány – 0:4.

TJ Sokol Leština B
Libor Reichman, hráč Leštiny B: „První půlka byla vyrovnaná. Jenže pak rozhodly tři minuty druhý půle. My jsme pak nestíhali fyzicky, přeci jen jsou to mladí kluci. My jsme měli jen náznaky šancí.“

FC Chotěboř C
Miroslav Ledvinka, trenér Chotěboř C: „První poločas byla hra vyrovnaná, i když jsme měli víc šancí. Ve druhé půli soupeř odpadl fyzicky. Jejich mládí bylo znát.“

P. Kubát [-] - J. Aubrecht [-] , L. Reichman [-] (46. P. Břešťál [-] ) , Š. Drahokoupil [-] , P. Čejka [-] - M. Vašák [-] (73. M. Reichman [-] ) , P. Mrkvička [-] (46. R. Kšíkal [-] ) , J. Havel [-] , L. Sobek [-] - Š. Zatočil [-] , D. Hospodka [-]

A. Buršík [-] - M. Čapek [-] , J. Cicvárek [-] , J. Hajšman [-] , R. Mudruňka [-] - A. Doležal [-] , M. Pospíšil [-] , P. Češík [-] , T. Kohout [-] (56. V. Veselý [-] ) - M. Málek [-] , P. Chlad [-] (64. F. Kroutil [-] )

Hráči zápasu: J. Havel - A. Doležal , P. Češík .
Místo: Leština. Počet diváků: 30.