4.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Leština jako jediná ještě nezískala ani bod

0

Havlíčkova Borová konečně vyhrála. Porazila béčko Leštiny, které po čtyřech kolech je na nule. Zápas byl rozhodnutý už po prvním poločase.

Padly všechny branky

Vstup do utkání sice lépe zvládli hosté, kteří šli do vedení. V 7. minutě Martin Proněk mířil ze šestnáctky přímo k tyči – 0:1. Jenže o dvě minuty později bylo vyrovnáno. Po centru se skluzem prosadil Béna – 1:1. Další dvě branky padli v posledních dvou minutách zápasu. Nejprve se ve 43. minutě Sobotka obehrál dva hráče, obhodil brankáře a zavěsil – 1:2. O další minutu později vstřelil třetí branku Tonar, který po souboji s brankáře dotlačil balon do sítě – 1:3.

Příliš šancí k vidění nebylo, a když tak na straně domácích

Po změně stran se šance moc nerodily. Spíše se ale prosazovali domácí. Aleš Frühbauer nastřelil břevno a Pavel Šmíd měl taky šance, ale chybělo mu štěstí.

TJ Sokol Havlíčkova Borová B
David Frühbauer, hráč H. Borové B: „Hráli jsme spíš my. Bylo to pro nás zasloužené vítězství. Devadesát minut jsme víceméně tlačili. Oni nastřelili jednu tyčku, jinak nic moc neměli.“

TJ Sokol Leština B
Jiří Piskač, trenér Leštiny B: „Začali jsme hodně špatně. První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme pomalu žádnou šanci neměli. Soupeř jich měl víc. Zasloužené vítězství pro domácí. My nedáváme šance. Přišla na nás krize.“

Š. Lupták [-] - D. Frühbauer [-] , D. Hospodka [-] , M. Havlíček [-] , L. Béna [-] - T. Cacek [-] , P. Šmíd [-] , A. Frühbauer [-] , L. Kučera [-] - M. Sobotka [-] , K. Tonar [-]

A. Kožnar [-] - P. Mrkvička [-] , R. Kšíkal [-] , L. Reichman [-] , J. Aubrecht [-] - L. Sobek [-] , M. Vašák [-] , J. Havel [-] , M. Proněk [-] - D. Hospodka [-] , P. Břešťál [-]

ŽK: 39. D. Hospodka - 32. D. Hospodka , 64. L. Reichman .
Místo: Havlíčkova Borová. Počet diváků: 50.