12.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Nehrála se nakopávaná, ale fotbal

0

Zápas týmů, které se pohybují ve druhé polovině tabulky, nakonec skončil výhrou domácích. Pohledské béčko dorazilo do Dolního Města bez svých zkušených matadorů Františka Poláka, Jana Moučky a Pavla Pospíchala a na jeho hře to bylo znát. To domácím se vcelku dařilo hrát fotbal a také proměnit šance, i když si na branky museli počkat až do druhého poločasu.

První poločas skončil bezbrankovou remízou

První poločas byl ze strany domácích podobný jako minulý týden v Havlíčkově Borové, kde si vytvořili několik šancí. Ty největší měl Krupička a Vaňha. Jenže opět zůstaly nevyužity. První jmenovaný se mohl prosadit hned několikrát. Podobně na tom byli i hosté, kteří pár náznaků šancí měli, ale nepodařilo se jim balon protlačit do sítě. Jinak se nehrála žádná nakopávaná, balon po většinu času byl na zemi, k vidění bylo hodně soubojů.

Dvacet minut, dvě branky

Po změně stran se domácí už dočkali první branky. V 57. minutě z pravé strany Vaňkát nahrál na prostředek, kde před vápnem číhal Chlád. Ten těžký balon zpracoval a poslal pěknou uličku na Vodrážku a ten překonal brankáře přesně tak, jak se má – 1:0. V 78. Minutě už to bylo o dvě branky. David Jaroš poslal přesnou přihrávku na křídlo Doležalovi. Ten utekl podél lajny, zamířil si to k brance a gólmana, který čekal spíše zpětnou přihrávku, prostřelil k bližší tyči – 2:0. V posledních minutách pak soupeř domácí přitlačil, aby ještě s výsledkem něco udělal. Jenže jeho snaha vyšla na prázdno.

TJ Rebel Dolní Město
Pavel Vaňkát, předseda: „Bylo to něco podobného jako v Borové. V prvním poločase jsme měli více šanci, ale padlo nám to tam až po změně stran. Když se hrálo po zemi, tak jsme soupeře přehrávali. Byl to zápas plný soubojů a hlavně se hrál fotbal. Soupeř nás přitlačil až za stavu 2:0, a to v posledních deseti minutách.“

L. Venc [-] - P. Vaňkát [-] , L. Doležal [-] , A. Vápeník [-] , A. Janák [-] - J. Krupička [-] , T. Chlád [-] (89. J. Sklenář [-] ) , V. Vodrážka [-] , D. Jaroš [-] - J. Vaňha [-] (84. P. Matoušek [-] ) , D. Švanda [-]