5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Spartak dál dominuje! SK Sokoleč porazil 2:0

25. M. Bureš , 67. K. Dombi
1

Třetí zápas sezóny a stále bez ztráty jediného bodu? Spartak letos míří vysoko a potvrdil to i proti týmu SK Sokoleč.

Sokoleč nedokázal převahu přetavit v gól

Průhonice v minulém kole zvítězily vysoko 4:0 a i po tomto kole chtěli zůstat stoprocentní. Ale na druhé straně proti nim stál tým, který v minulém kole dokázal zničit svého soupeře vysoko 8:1. Sebevědomí tedy nechybělo ani na jedné straně a rozhodčí mohl poprvé písknout do píšťalky a míč se rozkutálel. Prvních 20. minut byla Sokoleč lepším týmem, více na balónu, důraznější i pohyblivější.I přes tuto převahu si ale hosté dokázali vytvořit pouze dvě pološance, které neskončili ani střelou mezi tři tyče. Bylo to poměrně soubojové utkání a po 15. minutách rozhodčí vytáhl ze své kapsičky první žlutou kartu, která byla pro Michala Bureše. Spartaku se ve 25. minutě povedla velmi rychlá akce středem hřiště, kde si na kolmou nahrávku naběhl Michal Bureš a proměnil. Zbytek poločasu už byl vyrovnaný. Průhonice se po vstřeleném gólu vrátili do hry. A tak se šlo do kabin za stavu 1:0

Karel Dombi pojistil výhru domácích

Druhá půle už byla jednoznačně lepší z pohledu domácích. Spartak přidal druhý gól v 65. minutě, konkrétně Karel Dombi a zápas se snažil Spartak dohrát aktivně. Ke konci zápasu se hosté ještě snažili o zázrak a minimálě z tohoto utkání získat bod. Šance měli, ale jejich produktiva oproti minulému zápasu byla bídná a k tomu ještě byl v brance Průhonic skvělý Patrik Keseli, který si připsal spoustu skvělých zákroků a svému týmu pomohl k výhře 2:0

Spartak Průhonice
Rudolf Kahle (trenér) : Prvních 20 minut byla Sokoleč víc na balonu, byla důraznější asi i pohyblivější. Z převahy vytěžila dvě pološance, které ale nedotáhla prakticky ani ke střelám na branku. Nám se v 25. minutě povedla rychlá akce středem hřiště, na kolmou náhru si naběhl M. Bureš a proměnil. To už byla hra vyrovnaná, už jsme tolik nekazili přihrávky, ale do ideálu daleko.Druhá půle byla už od nás podstatně lepší (asi 6:1 na šance). Přidali druhý gól a zápas aktivně dohráli. V závěru měli šanci ke snížení hosté, ale Patrik je vychytal. Sokoleč hrála velmi dobře, určitě do první šestky tabulky. Super návštěva, chování i od realizačního týmu hostí. S druhým poločasem spokojenost.:

SK Sokoleč
(Trenér): V Pruhonicich na nas cekal vyborne pripraveny souper, ktery nas predcil ve vsech fazich hry. Hlavne jeho nasazeni a bojovnost v osobnich soubojich bylo to co rozhodlo. Nam dnes nevyslo vubec nic z toho co jsem si rekli v kabine. Domaci zcela zaslouzene probrali 3.body a my muzeme byt radi, ze zapas zustal pouze na vysledku 2:0 pro domaci.:

P. Keseli [-] - T. Souček [-] , M. Bureš [-] (90. F. Kotýnek [-] ) , L. Mezei [-] , J. Frohna [-] , J. Neuberg [-] , P. Hochman [-] , A. Douda [-] , T. Bábovka [-] (46. K. Dombi [-] ) , P. Kotýnek [-] , J. Vosátka [-] (78. L. Budějský [-] )