11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Horní Újezd jednou brankou srazil Náměšť B

12

Fotbalisté Horního Újezdu si v zápase s Náměšťí B připsali jediným gólem tři body

V první půli branka nepadla

Do Horního Újezdu přijel rezervní tým z Náměstě. Za příjemného, ale jinak chladného jarního počasí se hrál ze začátku

velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých
protějšků. O něco nebezpečnější byli trochu překvapivě hosté, ale domácí obrana v čele z brankářem Pavlem Hradecký byla proti. Diváci se
tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba
týmy za stavu 0:0 do kabin  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak
měla rozhodnout až druhý poločas.

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Také ve druhé půli byli mnohem aktivnější a nebezpečnější hosté, ale koncovka byla žalostná. V 62. minutě navíc zahrávali domácí přímí kop a úplně čerství hráč na hřišti Václav Štaffa se dostal záhy k balónu a zamířil balón do sítě - 1:0. Hosté měli ještě půlhodinu na změnu skóre, ale domácí si již vítězství vzít nedali.

TJ Sokol Horní Újezd
Hradecký Pavel, hráč: V dnešním zápase vyhrál šťastnější tým což musíme dát za pravdu.

P. Hradecký [-] - J. Pivoňka [-] , J. Homolka [-] , T. Kaláb [-] , Š. Čermák [-] , V. Cafourek [-] (60. V. Štaffa [-] ) , M. Řezáč [-] , M. Václavek [-] , T. Vávra [-] , O. Uličný [-] , D. Vošický [-] (85. D. Špaček [-] )