9.kolo, Zlínský | Zlín | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Halenkovice si pohrály s béčkem Louk

3

Solidní divácká návštěva po čtrnácti dnech viděla opět osmigólové střelecké vystoupení v podání halenkovických hráčů. Průběh zápasu ale nebyl tak jednoznačný, jak by se při pohledu na konečné skóre mohlo zdát.

1. min. faul za hranicí velkého vápna, k jeho provedení se postavil Ondra Kadlčák. Ten chytrou přízemní střelou obstřelil zeď, míč zapadl ke vzdálenější tyči 1:0.

7. min. krásný centr od Oldy Svozila, zakončující Roman Šubík ve vzduchu hlavou minul.

9. min. hráči Halenkovic se postupně dostávají do útlumu. Iniciativu přebírá soupeř. Samostatný únik bravurně chytá Tomáš Janošek.

13. min. hosté vystřelili nebezpečně, ale naštěstí těsně nad.

15. min. Louky zahrávají rohový kop, Tomáš Janošek vyškrábl na další roh.

17. min. rohový kop zahrávali halenkovičtí - Jirka Sudolský hlavou přestřelil.

20. min. chybná rozehrávka Halenkovic, složitou a nebezpečnou situaci opět řeší Tomáš Janošek.

21. min. golman Louk neudržel střelu, Jirkovi Sudolskému se nepodařilo doklepnout míč do sítě.

26. min. nebezpečná střela těsně minula naši bránu.

27. min. Halenkovice se vrací do hry a jejich převaha přináší nebezpečné situace - Jirka Sudloský z malého vápna nepřekonal brankaře.

28. min. dvě tyče v průběhu několika sekund, první po pokusu Dana Kociána, autorem druhé byl Dominik Polášek.

30. min. dvě po sobě jdoucí nebezpečné situace před naší brankou. Tomáš Janošek je bravurně vyřešil.

35. min. k dalekonosné střele napřáhl Radek Vlachynský, dorážkou na 2:0 zvýšil Dan Kocián.

39. min. pěkná kombinace na jejímž konci Jirka Sudolský neprotrhl střeleckou smůlu.

41. min. přinesla závar před branou hostí, nejlépe se zorientoval Filip Liška, který elegantně, patou, zvýšil na 3:0.

42. min. Louky se nechtějí vzdát tak snadno, další těžkou situaci řeší brankař Halenkovic.

44. min. Ondra Kadlčák svým druhým gólem úročí převahu domácích 4:0.

Hráči Halenkovic mohli být se svým výkonem v posledních patnácti minutách první půle spokojeni.

46. min. hosté předvedli individuální únik, ve finále však netrefili bránu.

52. min. šance domácích - Dan Kocián neproměnil, Jirka Sudolský nedorazil.

54. min. přímý volný kop zahrává Ondra Kadlčák, Filip Liška hlavou skóruje 5:0.

56. min. parádní hlavička Dominika Poláška po přesném centru Filipa Lišky a stav se mění na 6:0.

68. min. sólo Dana Kociána zakončeno střelou těsně nad.

74. min. pohledná fotbalová akce po ose Ondra Kadlčák, Dan Kocián. Danovi se podařilo prostřelit brankaře 7:0.

76. min. po dlouhé době o sobě daly vědět Louky - střela skončila těsně nad.

79. min. Radek Vlachynský střelou z dálky jen těsně minul šibenici brány soupeře.

82. min. přinesla gól světových parametrů. Roman Gabrhelík z dálky zavěsil přesně jako Zlatan.

87. min. poslední vzrušení zápasu se odehrálo na naší straně - Tomáš Janošek na roh vyškrábl poslední šanci zápasu a udržel tak svou čtvrtou podzimní nulu.

Halenkovická obrana naposled inkasovala v 64. minutě zápasu se Žlutavou, který se hrál 29. srpna 2021. Čisté konto tak drží již 386 minut. Hodně slušná vizitka...

TJ Halenkovice
T. Janošek [-] - L. Jablonický [-] , P. Juřena [-] , F. Liška [-] , R. Vlachynský [-] - D. Polášek [-] , D. Kocián [-] , O. Svozil [-] , O. Kadlčák [-] - J. Sudolský [-] , R. Šubík [-]

SK Louky B
D. Šeliga [-] - F. Skýpala [-] , J. Šták [-] , J. Landt [-] , Š. Hercik [-] , J. Borovec [-] , M. Novák [-] , P. Chromek [-] , P. Vyoral [-] , T. Nezval [-] , M. Vyoral [-]

ŽK: 66. M. Vyoral .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: LEBLOCH Roman - VAŠÍČEK Richard (N), VALERIÁN René (N).