13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

3. P. Ryba , 39. R. Čuhel , 56. P. Ryba , 70. R. Čuhel - 73. P. Jelínek , 88. J. Chlup
20

Ujčov si poradil s Březím a posunul se do klidného vršku tabulky.

Ujčov šel do dvougólového vedení

Za ideálního podzimního počasí se hned od začátku pustili domácí do obrany hostí. Výsledkem úvodního tlaku byla branka Přemka Ryby v 3. minutě zápasu. Domácí nadále pokračovali v dobývání hostující branky a ve 39. minutě přidal pojištující branku Radek Čuhel. Další snaha o navýšení skóre skončila buď na brankáři hostů Urbánkovi nebo na obranném valu Březí.Do šaten se tak šlo za vedení domácích 2:0.

Ujčov kontroloval ve druhé půli zápas

Druhý poločas domácí pokračovali v aktivní hře a výsledkem byly další dvě branky v síti Březí. A byli to stejní hráči, kteří skórovali. Nejprve v 56. minutě Ryba zvýšil na 3:0 a v 70. minutě Čuhel na 4:0. Domácí uspokojeni výrazným vedením polevili a dovolili hostům zkorigovat výsledek. V 73. minutě snížil Jelínek a v 88. minutě uzavřel skóre zápasu Chlup - 4:2. Ujčov si tak připsal velmi cenné tři body.

SK Ujčov
F. Bureš [-] - P. Ryba [-] (63. L. Dvořáček [-] ) , R. Čuhel [-] , P. Mitáš [-] , J. Nedoma [-] , J. Večeřa [-] , P. Němec [-] , P. Mareš [-] , J. Štourač [-] , O. Jančík [-] , P. Mitáš [-] (83. J. Mareš [-] )

TJ Březí-Březské
D. Urbánek [-] - J. Gruber [-] , P. Jelínek [-] - P. Lysoněk [-] (61. Z. Vala [-] ) , M. Hřebíček [-] , J. Chlup [-] , A. Crha [-] , J. Jobánek [-] - M. Tomek [-] , V. Klíma [-] , D. Dostál [-]

Počet diváků: 77. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - NEČESÁNEK Miloš (N), LOUKOTA Pavel (N).