12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Brankové hody vyzněly lépe pro Velkou Losenici

18. P. Ryba , 43. M. Dvořáček (p.) , 72. L. Dvořáček (p.) , 86. M. Dvořáček - 1. J. Grodl , 10. M. Sobotka , 20. J. Grodl , 40. J. Grodl , 52. T. Neubauer , 54. R. Kasal (p.)
15

Brankové hody v Ujčově vyzněly lépe pro Velkou Losenici.

První poločas vstřelili hosté čtyři branky

V 12.kole přivítali domácí za ideálního počasí 11.mužstvo tabulky Velkou Losenice. Od začátku utkání se hrál pohledný fotbal. Hosté zahrozili hned v 1.minutě a Grodl poslal hosty do vedení. V 10. minutě přidal další branku Sobotka - 0:2. Domácí rychle kontrovali v 18. minutě kanonýrem Rybou 1:2. Při střelecké chuti byl ale Grodl, který dokončil dvěma góly ve 20. minutě a 40. minutě hattrick - 1:4. Michal Dvořáček brankou z penalty do šatny ve 43. minutě vykřesal domácím naději 2:4.

Hosté přidali další dvě branky ve druhém poločase

Druhý poločas začali opět aktivně hosté a přidali i další dvě branky. V 52. minutě Neubauer Tomáš navýšil vedení hostů již na 2:5, aby v 54. minutě proměnil penaltu Kasal 2:6. Zápas byl rozhodnut a domácí stačili jen snížit v závěru zápasu. V 72. minutě proměnil také penaltu Dvořáček, aby stejný hráč uzavřel hattrickem účet zápasu na 4:6 v 86. minutě.

SK Ujčov
F. Bureš [-] - P. Mareš [-] , P. Ryba [-] (58. L. Dvořáček [-] ) , P. Rotkovský [-] (55. J. Nedoma [-] ) , D. Nedoma [-] , R. Čuhel [-] , M. Dvořáček [-] , P. Němec [-] , J. Štourač [-] , O. Jančík [-] , P. Mitáš [-]

TJ Velká Losenice
J. Kasal [-] - T. Neubauer [-] , M. Sobotka [-] (86. J. Milsimer [-] ) , D. Králíček [-] (86. M. Bratršovský [-] ) , R. Kasal [-] , D. Baránek [-] (85. O. Augustin [-] ) , P. Kamarád [-] , P. Zástěra [-] , P. Mach [-] , J. Grodl [-] (70. P. Málek [-] ) , J. Augustin [-]

ŽK: 82. P. Mareš - 54. P. Kamarád , 75. D. Králíček .
Počet diváků: 63. Rozhodčí: TEPLÝ Radek - NEČESÁNEK Miloš (N), LOUKOTA Pavel (N).