12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Věchnov si poradil s Bohdalcem

15

Věchnov si poradil s Bohdalcem a posunul se v tabulce do horní poloviny.

Věhnov vyhrál první poločas

Za velmi fotbalového příjemného počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili, přišli si na své.O první branku se postaral v 31. minutě hostující Sklenář - 0:1. Domácí se ale z branky nesesypali a v 34. minutě se postaral o vyrovnání Kroupa - 1:1. Takto rychlý sled branek předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance ze 45. minuty, kterou otočil vývoj zápasu Filip Uhlíř - 2:1. Domácí si poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Ostrýž rozhodl v závěru o výhře Věchnova

Druhý poločas začali lépe hosté a na začátku druhé půle otočili zápas. Nejprve se trefil v 52. minutě Petr Jaša a v 57. minutě Miloš Straka - 2:3. Doácí Bílek si připravil také rychlou odpověď a  61. minutě vyrovnal na 3:3. Zajímavý zápas nakonec rozhodl v 86. minutě domácí kanonýr Ostrýž - 4:3.

TJ Věchnov
D. Starý [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , V. Kroupa [-] , V. Hulák [-] , P. Kučera [-] (90. T. Bukáček [-] ) , P. Kubík [-] (71. J. Smolík [-] ) , D. Kolbábek [-] , F. Uhlíř [-] , J. Bílek [-] , R. Pivko [-]

TJ Jiskra Bohdalec
R. Kamarád [-] - M. Straka [-] , J. Sklenář [-] , P. Jaša [-] , L. Jaša [-] , R. Morkus [-] , D. Dostál [-] , F. Franěk [-] (53. T. Dostál [-] ) , P. Janda [-] , M. Kučera [-] , J. Ambrož [-]

ŽK: 57. F. Uhlíř , 74. D. Kolbábek .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: ŠOUKAL Roman - SMOLÍK František (N), FRANĚK František (N).