12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

27. M. Šimek , 78. T. Kadlec , 88. D. Homola - 26. J. Culek , 31. P. Danko , 69. P. Danko , 80. R. Sáblík , 83. P. Danko
15

Hamry B zdolaly Radostín B a připsaly si tři body.

Hosté se dostali do vedení

Za velmi fotbalového příjemného počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas si přišli na brankové hody. Ve 26. minutě poslal hosty do vedení Culek - 0:1. Domácí se ale z této branky nesesypali a za minutu se postaral o vyrovnání Šimek - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance ze 31. minuty, kterou otočil vývoj zápasu Petr Danko - 1:2. Ale právě od té doby jakoby střelců zvlhl střelecký prach a s góly se zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Danko si připsal hattrick

Druhý poločas se dlouho nic nedělo a góly začaly padat až v závěru. V 69. minutě Petr Danko zvýšil stav zápasu na 1:3. Domácí kontrovali v 78. minutě, když snížil Kadlec - 2:3. Hosté ale rozhodli dvěma góly po sobě, v 80. minutě Sáblík a v 83. minutě si připsal hattrick Danko - 2:5. Domácí jen stačili snížit v 88. minutě Homolou. Utkání tak skončilo hokejově - 3:5.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
O. Veselý [-] - D. Toman [-] , M. Šimek [-] , J. Svoboda [-] (60. M. Špaček [-] ) , J. Poul [-] , A. Kališ [-] , T. Kadlec [-] , D. Invald [-] , D. Homola [-] , O. Bradáč [-] , L. Dvořák [-]

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - J. Sláma [-] , T. Novotný [-] - P. Hron [-] (80. J. Jun [-] ) , J. Kolarik [-] - P. Danko [-] , J. Zábranský [-] , J. Culek [-] (57. P. Havlík [-] ) , K. Suský [-] (57. R. Sáblík [-] ) , V. Kříž [-] (46. P. Vašek [-] ) , M. Srnský [-]

ŽK: 51. O. Bradáč , 62. M. Šimek , 74. L. Dvořák - 85. R. Sáblík .
Počet diváků: 34. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - INWALD Petr (N), VEČEŘA Rostislav (N).