3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Polnička veze cennou výhru z Věchnova

22

Polnička veze cennou výhru z Věchnova, kde vyhrála 1:0.

Polnička vstřelila branku

Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se poločas pblížil ke své polovině udeřili v 19. minutě hosté a zásluhou Romana Gančeva šli do kabin mnohem veselejší hosté - 0:1. Přesto měl být zápas ještě otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili v obrat.

Druhý poločas již branka nepadla

Druhý poločas se poté odehrával ve snaze domácích vyrovnat, ale oba gólmani byli vždy na svém místě. Polnička si tak připsala již druhé vítězství 1:0 v této sezóně. Věchnov naopak na své první body čeká.

TJ Věchnov
F. Uhlíř [-] - L. Novák [-] (75. J. Juračka [-] ) , O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , D. Kašuba [-] , V. Hulák [-] , P. Kubík [-] (46. P. Malý [-] ) , M. Kolbábek [-] , J. Šípek [-] , J. Smolík [-] , J. Jedlička [-]

TJ Sokol Polnička
M. Chyba [-] - T. Litochleb [-] , R. Klement [-] , Z. Lojek [-] , M. Podloucký [-] (83. K. Podloucký [-] ) - R. Synek [-] (71. J. Zachara [-] ) , R. Gančev [-] , M. Houba [-] , J. Víška [-] , L. Bulíček [-] (66. B. Ambrož [-] ) , J. Pálka [-] -

ŽK: 48. J. Jedlička , 88. J. Smolík - 44. J. Pálka , 85. M. Houba .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - POKORNÝ Josef (N), PEKAŘ Libor (N).