3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

Rožná jasně zvítězila

22

Rožná jasně zvítězila ve Velké Losenici, které nastřílela pět branek.

Velké vedro přivítal ve druhém kole třetí třídy výborně připravený losenický pažit. Domácí povzbuzeni výhrou z Měřína se pokoušeli vyzrát i na soupeře z Rožné ale od 15. minuty to byli hosté, kteří začali střílet branky. První branku vstřelil Radek Švestka a uklidnil tak hostující celek. Ten ještě jednou udeřil, když domácí obrana neuhlídala kanonýra Vyžrálka. Ten brankou do šatny ve 40. minutě přiblížil hostům vítězství.

Rožná ve druhé půli třikrát skórovala

Rožná ve druhé půli výborně začala a ve 47. minutě Filip Humpolík a v 53. minutě Marek Navrátil navýšili vedení až na 4:0 a utkání se již jen dohrávalo. Definitivní střeleckou tečku utkání udělal v 80. minutě hráč, který otevřel gólový účet utkání Radek Švestka - 0:5.