Velká Losenice začala sezónu vítězně

17

Velká Losenice začala sezónu vítězně, když veze tři body z Měřína

První poločas skončil nerozhodně

Domácí začali ideálně a už v první minutě slavili, Doležal zakončil rychlou kombinaci. V 17. minutě zahrál Kuřátko ve vlastním vápně rukou a Málek z penalty srovnal stav na 1:1. Po 4 minutách poslal do vedení domácí opět po kombinaci Doležal. Neubauer nicméně nenechal vedení domácím příliš dlouho, středem hřiště potáhl míč a zpoza vápna trefil míč k tyči Syslovy branky.

Pavel Kamarád rozhodl po přestávce

Na začátku 2. poločasu Losenice zpražila domácí a po kombinaci u vápna trefil šibenici Kamarád. Domácí pak převzali iniciativu, vypracovali si několik šancí, ale gól vstřelit nedokázali. Za zmínku stojí roh v poslední čtvrtině zápasu, kdy Zelinka hlavičkoval na vzdálenou tyč, proti byl obránce hostí a míč na čáře vyhlavičkoval.

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch: Bída, ustrašený první poločas a v druhé půli trocha smůly. Neproměňovat šance uvnitř vápna je vždy trestuhodné, nás to dnes stálo všechny body. Nicméně za předvedený výkon jsme si zasloužili tak akorát pár facek.