11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

27. D. Toman - 17. J. Svoboda , 21. J. Svoboda , 58. M. Hájek , 64. J. Svoboda , 71. R. Fňukal (vl.) , 75. T. Hrbek , 80. M. Hájek , 86. J. Svoboda
26

Bobrová deklasovala Radostín na jeho hřišti o sedm gólů.

Hosté vedli o branku

Za velmi příjemného fotbalového počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas si přišli na své. O první branku se postaral v 17. minutě Jiří Svoboda - 0:1. Hosté se ale takto rychlou brankou neuspokojili a v 21. minutě se postarali o navýšení náskoku Jiřím Svobodou - 0:2. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance ze 27. minuty, kterou snížil vývoj zápasu David Toman - 1:2. Ale právě od té doby jakoby střelců zvlhl střelecký prach a s góly se zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Bobrová přidala šest gólů

Ve druhém poločase ale začala kanonáda hostů. V 58. minutě se prosadil Michal Hájek - 1:3. V rychlém sledu poté přibývaly další branky. V 64. minutě Svoboda přidal další branku a dokončil hattrick - 1:4. A domácí neměli pořád dost. Za dalších sedm minut rozvlnili síť domácí hráč a po vlastní brance to bylo - 1:5. Další branku si připsal v 75. minutě Hrbek - 1:6.Na konci zápasu se opět prosadili hosté dvěmi brankami. Nejprve Hájek zvyšoval v 80. minutě na 1:7, aby gólový brankostroj uzavřel svojí čtvtou brankou v zápase V 85. minutě Svoboda - 1:8. Hosté si tak připsali další tři body do tabulky. Za zmínku stojí ještě dvě červené karty domácích hráčů ve druhém poločase.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
D. Homola [-] - M. Šimek [-] , O. Bradáč [-] , R. Fňukal [-] , D. Hrbek [-] , D. Toman [-] (48. J. Svoboda [-] ) , P. Císař [-] (78. I. Dupal [-] ) , P. Gregar [-] , M. Šimek [-] (46. L. Kozel [-] ) , J. Kohout [-] , J. Novotný [-]

TJ Sokol Bobrová
J. Dostál [-] - J. Zalaba [-] , J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] , M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] , R. Kratochvíl [-] (67. J. Ptáček [-] ) , D. Roháček [-] , L. Muller [-] , L. Křepela [-] , R. Smutka [-]

ŽK: 57. J. Svoboda . ČK: 58. P. Gregar , 61. J. Novotný .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ŠOUKAL Roman - GREGAR Martin (N), GREGAR Zdeněk (N).