10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Radostín vyhrál ve Štěpánově

25

Radostín vyhrál ve Štěpánově a posunul se v tabulce před svého soupeře.

Radostín dvakrát skóroval

Příjemné teplé podzimní počasí přivítalo v devátém kole okresního přeboru dobře připravený trávník ve Štěpánově. Domácí, kteří se minulý týden nesešli a neodjeli do Osové Bítýšky tentokrát nastoupili před 30 domácími fanoušky. Domácí se pokoušeli vyzrát na soupeře z Radostína, který byl v tabulce o bod pod nimi, ale byli to hosté, kteří začali střílet branky. První branku vstřelil v 34. minutě Pavel Císař a uklidnil tak hostující celek. Ten ještě jednou udeřil, když domácí obrana neuhlídala v 37. minutě Petra Gregara a ten brankou na 2:0 přiblížil hostům vítězství.

Radostín potvrdil brankou tři body

Druhý poločas se snažili domácí o zisk alespoň bodu, ale branku se jim vstřelit nepovedlo. To hosté využili nabídnutou příležitost v 72. minutě a po brance Radka Fňukala potvrdili tříbodové vítězství.Radostín tak vyhrál ve Štěpánově a posunul se v tabulce o bod před svého soupeře.