10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bory rozhodly po přestávce

25

Bory rozhodly po přestávce, když nastřílely Nové Vsi pět branek.

První poločas branka nepadla

První větší šanci otevřít skóre měli domácí asi po 20. minutách hry. Avšak střela z kopačky Miroslava Ochrany těsně minula levou tyč. Většinu první půle se hrálo na straně soupeře. Četné šance domácích ale vyšly naprázdno.

Druhý poločas se Bory rozstřílely

Druhá půle se opět nesla v režii Borů. Tentokráte možnost skórovat využily. V 54. minutě se dokázal prosadit Miroslav Ochrana. A znovu za 10 minut Miroslav Ochrana - Tečovaná střela od obránce hostí končí za zády gólmana a Bory vedou 2:0. Stačily jen dvě minuty a domácí zvyšují již na 3:0. Aktérem střely je tentokráte Josef Starý. Tím kanonáda domácích nekončí. Ofenzivní hrou drží míč Bory na půli soupeře. V 84. minutě přidává gól čerstvě střídající Jiří Dvořák a jednu minutu po něm si s obránci pohrál Hynek Ráček a tak domácí zvyšují na 5:0.