9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Nová Ves B si doma zastřílela

30

Nová Ves B si doma zastřílela a Santusu nadělila sedm branek.

V první půli padlo šest branek

Za příjemného počasí přivítala doma rezerva Nové Vsi Santus Jívoví. Vše podstatné se událo na začátku zápasu. Úspěšný vstup do utkání korunovali domácí brankami Jaroslava Havlíka  ve  2. a 10. minutě , když svoji druhou brankou proměnil pokutový kop. Domácí pokračovali v aktivitě a v 13. a 21. minutě navýšil skóre zápasu Pavel Bojanovský a Nová Ves  si vytvořila pohodlný čtyřbrankový náskok. Pátý gól přidal ještě v 38. minutě Jakub Šanndera a schylovalo se k debaklu.Ten hosté zmírnili ve 40. minuty, kdy jejich ztrátu snížil Vojtěch Dvořák. Poslední pětiminutovka první půle již žádnou změnu nepřinesla a tak šli domácí do šaten s pohodlným náskokem 5:1.

Druhou půli pokračovaly brankové hody

Hosté do druhé půle vstoupili aktivně a jejich snahu korunoval dvěmi brankami v 49. a 55. minutě Jakub Koukola. Najednou bylo znovu o co hrát a hosté se snažili ještě více zdramatizovat zápas. Jejich snahu ale přibrzdil v 72. minutě svoji druhou brankou v zápase Jakub Šandera. V poslední minutě pak potvrdil domácí vítězství střídající Filip Chalupa.