7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Radostín poprvé vyhrál

29

Radostín porvé vyhrál, když porazil poslední Křoví.

První poločas padly čtyři branky

Domácí vlétli do zápasu a v 10. minutě Pavel Císař mířil přesně za záda Karmazina 1:0. Domácí nadále pokračovali v nátlakové hře a David Toman v 15. minutě již zvyšoval na - 2:0. Hosté se snažili zápas zdramatizovat, což se jim povedlo ve 28. minutě, kdy se trefil Petr Bartošek - 2:1. Radost hostů trvala ale jen do 41.minuty kdy opět vedení o dvě branky převážil na stranu domácích Ondřej Bradáč - 3:1. Vedení domácích bylo zasloužené a domácích piadesát diváků bylo spokojeno.

Radostín si pohlídal vítězství

Druhý poločas měli lepší vstup tentokrát hosté ale bez gólového efektu. Další minuty byly napínavé a žádnému celku se dlouho nedařilo vstřelit branku. Rozhodl tedy úplný závěr zápasu. Nejprve vstřelil branku v 71. minutě David Toman a domácí odskočili o tři branky. O osm minut později navýšil skóre zápasu na 5:1 Pavel Císař. V 81. minutě pak uzavřel účet zápasu na konečných 6:1 Ondřej Bradáč. Radostín tak poprvé v sezóně vyhrál.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
D. Homola [-] - R. Hošek [-] , L. Oulehla [-] (70. L. Dvořák [-] ) , M. Šimek [-] , R. Fňukal [-] , D. Hrbek [-] , P. Císař [-] , P. Gregar [-] , D. Toman [-] , O. Bradáč [-] , J. Novotný [-]

TJ Sokol Křoví
P. Karmazín [-] - L. Mencler [-] , R. Datinský [-] , P. Bartošek [-] , P. Kvasnica [-] , L. Koudelka [-] , R. Roštinský [-] , J. Bartošek [-] , J. Dolníček [-] , K. Jilg [-] (43. M. Žák [-] ) , . Maloň [-]

ŽK: 14. R. Roštinský , 24. K. Jilg .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - SKRYJA Stanislav, GREGAR Zdeněk (N).