6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

62. L. Koudelka - 9. J. Pohl , 35. M. Dupal , 39. M. Dupal (p.) , 75. J. Pohl
30

Křoví opět prohrálo tentokrát v domácím prostředí s Osovou Bítýškou.

První poločas vstřelili hosté tři branky

V utkání dvou celků ze spodku tabulky začali lépe hosté,kteří se ujali vedení brankou Jana Pohla. Další minuty se domácí Křoví snažilo o vyrovnání, ale bez úspěchu. A tak to byli hosté, kteří konec poločasu orámovali dvěmi brankami. O obě se postaral v 35.minutě a o čtyři minuty později z pokutového kopu Miroslav Dupal. Hosté tak mohli odcházet na přestávku spokojeni.

Druhý poločas přinesl dvě branky

Druhý poločas začali domácí tlakem, který vyústil ve snižující branku o kterou se postaral v 62.minutě Lukáš Koudelka. Hosté ale drama nepřipustili a v 75.minutě definitivně rozhodl o osudu zápasu Jan Pohl - 1:4. Hosté se tak po výhře posunuli s šesti body do klidného středu tabulky. Křoví nadále zůstává na poslední příčce tabulky.