2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Béčko Nové Vsi otočilo zápas v Radostíně

18

Béčko Nové Vsi otočilo zápas v Radostíně a třemi góly v řadě si připsalo tři body

Radostín měl úspěšný vstup do zápasu

Vstup do zápasu se lépe povedl domácímu Radostínu, který se ujal v 5. minutě po brance Jiřího Novotného vedení. Hosté ale v následujících minutách přimáčkli domácí obranu a skóre otočili. Nejprve Mirek Miluška ve 14. minutě vyrovnal, aby ve 20. minutě Petr Šandera skóre otočil na 1:2. Do konce poločasu se již skóre neměnilo, a tak spokojenější odcházeli do šaten hosté.

Nová Ves po změně stran potvrdila tři body

Hosté po změně stran pokračovali v aktivitě a v 50. minutě je poslal do dvoubrankového vedení Petr Dobiáš. Zbývající čas si hosté pohlídali a domácím již skórovat nedovolili.Do sezóny tak lépe vstoupila rezerva Nové Vsi.