13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Jemnicko B porazilo Pyšel

8

Fotbalisté Jemnicka B zvítězili s Pyšelem díky jediné brance 1:0

Domácí se ujali vedení

Jemnicko B přivítalo na svém hřišti fotbalisty Z Pyšelu. Jemnicko potřebuje nutně zabrat, protože prohrálo posledních pět utkání a propadlo se na dvanácté místo tabulky. Pyšel naopak slavil třetí domácí výhru v řadě a rád by uspěl také na venkovním hřišti. V loňské nedohrané sezóně zvítězilo Jemnicko B nad Pyšelem 3:1. Zápas se hrál za chladného, ale příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Domácímu týmu to ale vadit nemuselo, protože si přenesli do druhého poločasu jednogólové vedení, které také nakonec s přehledem uhájil a připsali si tak tři body za výsledek 0:1.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Před zápasem jsme si v kabině řekli že už to prokletí musíme prolomit a konečně získat 3 body,což se nám povedlo díky jedné brance. Ale pochválit mužstvo za hru nemůžu.

T. Tesař [-] - J. Anděl [-] , D. Smetana [-] , M. Sevelda [-] , J. Křivánek [-] (70. J. Dřímal [-] ) , J. Gardoň [-] , D. Nekula [-] , T. Nekula [-] , M. Kvapil [-] , R. Komenda [-] (57. Z. Bártů [-] ) , J. Kalášek [-]