12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

Chlístov doma s Koněšínem nezaváhal

11

Fotbalisté Koněšína dokázali smazat třígólovou ztrátu, ale na body v Chlístově nedosáhli

Domácí o dva góly lepší

SK Slavia Chlístov přivítala na svém hřišti fotbalisty z Koněšína. Koněšín si v minulém kole připsal teprve druhý bod v soutěži o který obral Studenec za divokou remízu 4:4. Také Chlístov remizoval v zápase bohatém na góly, když remizoval 3:3 na půdě ve Vladislavi. V loňské nedohrané sezóně zvítězil Chlístov jednoznačně na půdě Koněšína v poměru 6:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Vstup do utkání vyšel domácím náramně. Již ve 4. minutě poslal domácí do vedení Tomáš Kuchařík - 1:0. Chlístov pokračoval v náporu a ve 14. minutě zvyšoval na 2:0 Miroslav Svoboda. A když v 18. minutě přidal Michal Rygl další branku, byli hosté zralí na ručník - 3:0. Jenže ve 23. minutě Pavel Čermák vrátil hosty do zápasu - 3:1. A jelikož se ve druhé polovině prvního poločasu již nic nestalo, odcházeli do kabin spokojenější domácí borci.

Hosté dokázali vyrovnat, ale body nakonec zůstaly doma

Vstup do druhé půle ale vyšel lépe hostům a dvěma slepenými góly z 53. a 55. minutě Pavla Čermáka znamenal nejen hattrick tohoto hráče, ale hlavně vyrovnání Koněšína na 3:3. Domácí však překvapení nepřipustil a svým druhým gólem v zápase nejprve vrátil v 70. minutě vedení domácím Tomáš Kuchařík a skóre uzavřel v 77. minutě Miroslav Svoboda - 5:3.

SK Slavia Chlístov
Chlístov: Trochu divoký zápas. Domácí přišli o třígólový náskok, ale žádné body se nakonec do Koněšína nestěhovaly.

M. Hagara [-] - M. Svoboda [-] , T. Kuchařík [-] (80. V. Kučera [-] ) , J. Uhlíř [-] , M. Špaček [-] (46. D. Brestovský [-] ) , J. Pokorný [-] , P. Špaček [-] , K. Kocmánek [-] , M. Rygl [-] (87. M. Granát [-] ) , R. Štolba [-] , F. Wortner [-]