4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2021-2022

Hosté rozhodli až na penalty

3

Oslabený domácí výběr dlouho a úspěšně vzdoroval.

Nerozhodný stav

V prvním poločase se jako první střelecky prosadil hráč domácích s číslem 16.Jan Syrochman.Skore se měnilo

přesně o 10.minut  později.Gol hostujícího mužstva vsítil hráč s číslem 18.Pavel Chocholatý. V první půli nebyla

udělena žádná žlutá ani červená karta.Do kabin se odchazelo za nerozhodného stavu 1:1.

Vyrovnaný celý druhý poločas

Ve druhém poločase hráli oba týmy víceméně na jistotu.Kazdy z týmu si byl vědom důležitosti zápasu.Ve druhé půli

byla udělena hráči domácích žlutá karta a to konkrétně Radku Hilgartovi v 61.min.Take hosté obdrželi žlutý trest.

Postiženým byl hráč číslo 11 Petr Dolejš v 81.minute.Hostujici  tým využil střídání v 78.minute .Odstoupil hráč s číslem 5

Patrik Šerý a nahradil ho hráč s číslem 14.L.Biba.Dalsi střídání se odehrálo v 69. minutě Odešel hráč s číslem 16 Jan

Syrochman a nahradil ho hráč s číslem 10 Jan Kunesch.Posledni střídání přichystali domácí v 89. minutě.Odesel

hráč s číslem 12 Vladimir Pihera a místo něj nastoupil hráč s číslem 4 Denis Bradáč.

Penaltová loterie pro hosty

Hoste uspěli až 8 sérii,kdy rozhodli o svém dvoubodovém zisku nad velmi oslabeným domácím celkem Tatran Třemošná.

V první sérii domácí nastrelili tyč a hosté také neproměnili.Az do rozhodující osmé série nezaváhali hosté. A domácí

naopak selhali.Hoste si tedy odváží bod navíc.

TJ Tatran Třemošná
Lukáš Bíba: Žádali jsme o zrušení zápasu, protože v základní sestavě nastoupili jenom tři hráči základní sestavy. Ve druhé půli jsem musel nastoupit i já sám a ještě k tomu jeden dorostenec.Penalty už jsou loterie. A hosté měli bohužel více štěstí.Musim kluky pochválit jak bojovali az do samotného konce.

P. Žalud [-] - J. Sirochmann [-] (69. J. Kunesch [-] ) , V. Mareš [-] , V. Pihera [-] (89. D. Bradáč [-] ) , M. Pešek [-] , R. Hilgart [-] , K. Žemlička [-] , M. Jaroš [-] , V. Vrba [-] , P. Šerý [-] (78. L. Bíba [-] ) , M. Sudík [-]

TJ Sokol Trnová
J. Kříž [-] - P. Mazák [-] , P. Chocholatý [-] , F. Webr [-] , P. Dolejš [-] , J. Klik [-] , P. Pešek [-] , V. Kodera [-] , M. Hauzner [-] , P. Kříž [-] , M. Chocholatý [-]

ŽK: 61. R. Hilgart - 81. P. Dolejš .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: CHEJLAVA Petr - MACHALA Miloslav (N), ŠMÍDL Milan (N).