10.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Rozhodla druhá půle

4. M. Sikora , 61. T. Nieslaník (p.) - 39. O. Ogon
6

Začátek  utkání   patřil  hostům,  když  měli   dvě  šance  na  otevření  skoré.

Nerozhodný poločas

Ve 4.minutě z ničeho  nic udeřili  domácí,když střela  Sikory  skončila  až  v síti  hostů   1:0 . Hosté  byli  chvíli  zaskočeni  a  domácí  měli  ještě  dvě   šance,  ale  výborně  chytající  brankář  hostů  nedovolil  domácím  navýšit  náskok . Od  20.minuty zatlačili hosté  domácí  na  jejich  polovinu a  snažili  se  o  vyrovnání. Jenže, když  už  byl  domácí  brankář překonán  tak  za  něj  zaskočil  obránce  a  odkopl  míč  směřující  do  opuštěné  brány.  Pak  ještě  se  zaskvěl  domácí  brankář při  dvou  šancí  hostů. V 39.minutě hosté  zahrávali  přímý  kop  a

střela Ogona skončila  v síti  1:1.

Domácí bodovali

V druhém   poločase  se  střídali  šance  na  obou  stranách  prvních 10minut. Pak se  hosté

odhodlali  k většímu  náporu  a  gól  byl  několikrát  na  spadnutí.  V době  největšího  tlaku  přišel  neskutečný  kiks  hostujícího  hráče,  když  nahrál  domácímu  útočníkovi  do  brejku. Ten  šel  osamocen  na  hostujícího  brankáře a tomu nezbylo  nic  jiného  než  faulovat. A  Nieslaník  z penalty  upravil  na  konečných  2:1.