8.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Utkání začalo velmi "zostra"

31. M. Causidis , 71. D. Dobiáš , 74. R. Pařenica (p.) - 2. J. Šimko , 55. O. Ogon
6

Rychlý brejk ve 2. minutě a gól.

Ve  2.minutě  se  dostal  Jistebník  do rychlého  brejku a domácí  brankář neudržel  míč - Šimko  otevřel  skoré  utkání  0:1.

Pak   se  dostaly  ke  slovu  Dobratice, ale své  dvě  šance neproměnily.

V 15.minutě už  mohli  domácí  prohrávat  o  dvě  branky. Ale  domácí  obránce  odkopl  míč, který  už  směřoval  do  opuštěné  brány. V 17.minutě  zahrávali  domácí  přímý kop z 20m, ale  hostující  brankář  skvěle zasáhl.  Ve  20.minutě  se  odhodlal hostující Tataba  k sólu téměř  přes  celé  hřiště a  dokonce ho nezastavil  ani  domácí  brankář. Jeho  střela  byla  velice nepřesná .Ve 31.minutě  po závaru  před  bránou  hostů zakončil  Causidis  1:1.

V druhém  poločase  se  střídali  šance  na  obou  stranách, ale  oba  brankáři  byli  pozorní. V 55.minutě pohlednou akci  hostů zakončil  brankou  Ogon  1:2.

Od  té  chvíle  se  domácí  hnali  za vyrovnáním,ale  hosté  byli nebezpeční  z brejku. V 71.minutě  vyrovnal  na  2:2   Dobiáš.

Pak  mohli  dvakrát  strhnout skoré na svoji stranu  hosté, ale své  šance nevyužili. V 74.minutě  byla  odpískaná penalta k údivu všech  pro  domácí, na  popud

pomezního. Pařenica  upravil  na konečných  3:2  pro  domácí.

Hosté  ještě  měli  několik  šancí  k vyrovnání, ale v nervózním  závěru  se  jim  to  už  nepodařilo a  utkání  dohrávali.