5.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Gól v první minutě, přesto to nestačilo

4

Dobrá začala velmi dobře, kdy v první minutě vstřelila gól. Potom příšel nášup od domácího Lubhoště a bylo vymalováno.

Gól v první minutě

Skvělý úvod a gól v 1.minutě Dobrou nenakopl ba naopak. Domácí hned záhy po rohovém kopu Dobré a rychlém brejku vyrovnali na 1:1. Po té se hra přesýpala z jedné strany na druhou. Hosté hrozili zejména centrama ze strany, ale ani jeden nebyli schopni zakončit. Za to domácí z dalších dvou brejků stanovili skóre v poločase na 3:1.

Spálené šance a zápas byl rozhodnut

Druhý poločas se už nesl v úplně jiném duchu. Dobrá přitlačila Libhošť na svoji půlku a začala zahazovat jednu šanci za druhou. V rozmezí 50. a 65. minuty spálila čtyři 100% šance. Po té už Dobrá ještě více hru otevřela a dala šance domácím k rychlým brejkum, ale ty už Libhošť nevyužil.