4.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Řepiště vs. Libhošť, domácí vyhráli rozdílem sedmi branek

2

A-tým se poprvé představil doma. Soupeřem byl fotbalový klub Libhošť.

Klidná půle, kde padli dvě branky

"Do utkání chlapi vkročili pravou nohou a hned od první minuty na soupeře tlačili a nepouštěli je k žádné akci. Pop pár neúspěšných střel na bránu soupeře se podařilo Miroslavu Ceplákovi otevřít skóre v 37.minutě a vstřelil 1.gól zápasu.

Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a Radimovi Jurčovi se v 43.minutě podařilo zvýšit na 2:0," ukončuje hodnocení úvodní půle pan Smíšek.

Tady se rozhodlo

"Začátkem 2.poločasu se Janu Stanovskému podařilo zvýšit krásným góle z půlky hřiště na 3:0. V 56.minutě navýšil čtvrtým gólem Radim Jurča, v 68.minutě se míč opět ocitl v brance soupeře a autorem 5.gólu. A na závěr zápasu se Marek Kysely 2x trefil do brány a to v 78. a 84. minutě.

Zápas tím skončil krásných 7:0 a bere 3 body do tabulky," uzavírá Smíšek.

TJ Řepiště
M. Daněk [-] (71. P. Rohel [-] ) - V. Šustr [-] , J. Stanovský [-] (56. F. Madecki [-] ) , M. Skřehot [-] , D. Tchuř [-] , D. Zaremba [-] , J. Večeřa [-] (71. D. Štach [-] ) , R. Jurča [-] (62. J. Krpec [-] ) , P. Cigánek [-] , M. Ceplák [-] (56. M. Kyselý [-] ) , M. Bielik [-]