3.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2021-2022

Orlová si z Fulneku odvezla všechny tři body

11

Tým z Orlové si po poslední vysoké porážce napravil reputaci. Stadión ve Fulneku vykradl a získal všechny body pro sebe

V prvním poločase se bojovalo o každý míč

Zhruba před třemi stovkami diváků se odehrávala bitva o každý balón. Ač je terén ve Fulneku pravidelně udržován, hráči obou mužstev často využívali dlouhé míče k překonání obrany. První obrovskou šanci utkání měli hráči Fulneku kteří ve 29. minutě trefili hlavou z devítí metrů břevno. Jenže do vedení se o 4 minuty později dostali hosté. Na hranici šesnáctky si míč převzal Zdeněk Zach, který obešel dva bránící hráče a přeloboval brankáře Rozsypala. Na zadní tyči akci skvěle doplnil Jatagandzidis, který už měl jednoduchou úlohu. Do konce poločasu se již skóre nepohlo a do šaten se šlo za stavu 0:1

Marná snaha o vyrovnání

Druhý poločas byl převážně na jednu branku. Hosté se snažili využívat díry v otevřené obraně Fulneku, často však neúspěšně. Dařilo se jim alespoň kouskovat hru a domácí byli čím dál pod větším tlakem. Zápas byl pro obranu hostů opravdu vysilující a hlavně v poslední desetiminutovce šla u některých hráčů vidět silná únava. Celý zápas vyvrcholil v 90. minutě, kdy domácí vsadili všechno na útok. Při vlastní standarce se na odražený míč postavil brankář Rozsypal. K němu se nakonec i míč odrazil, jenomže než stihl přihrát tak mu balón ukradli dva hostující útočníci a zamířili na sedmdesáti metrový sprint k prázdné brance. Do ní míč nakonec kopl Dominik Renta a stanovil konečný výsledek 0:2.