--

Mariánské Lázně doma přestřílely Křižovatku

0

Domácí vyhráli i díky výbornému výkonu brankáře Veisnaipla.

Do utkání vstoupila lépe domácí Lokomotiva, která šla do vedení v 17. minutě. Úvodní branku zápasu vstřelil Antonín Paur. Hostům se ale ještě v první půli podařilo vyrovnat, branku si připsal Lukáš Metlický. 4 minuty před pauzou se však Mariánské Lázně dostaly zpět do vedení, které jim vrátil kapitán Pavel Šimice. Poločasový výsledek tak byl 2:1.

Hned v první minutě druhého poločasu domácí nejspíš zápas zlomili, na 3:1 totiž zvýšil Tomáš Černík. V 62. minutě to už bylo o tři branky, čtvrtou branku Lokomotivy vstřelil Petr Ceplecha. Hosté se ale nevzdali a v závěru ještě dokázali utkání zdramatizovat, když si dvě branky připsal Valent Onduška. Domácí ale v klíčových chvílích podržel gólman Veisnaipl a Lokomotiva tak porazila Křižovatku 4:3.