1.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2021-2022

Srbice potvrdily formu, přezimují třetí

81. L. Vlach - 5. D. Batelka , 33. D. Kasal , 76. D. Kasal
4

Fotbalové Srbice spolu s Litoměřickem stíhají lídra Domoušice.

Fotbalisté Srbic přezimují na třetím místě v krajském přeboru. Dobrou formu stvrdili i v závěrečném kole, v němž zvítězili v Mostě 3:1.

Hosté měli zápas pevně ve svých rukách hned od začátku, už v 5. minutě využili chybu v rozehrávce k přečíslení 4 na 3, které zakončil vedoucím gólem David Batelka. Ještě do poločasu zvýšil Daniel Kassal a stejný hráč po obrátce přidal i třetí gól hostů. Domácí v závěru jen korigovali, zato výstavně,  z přímého kopu se trefil

FK Baník Most - Souš B
Jiří Lovíšek, asistent mosteckého trenéra: Chtěli jsme hrát aktivně, což se povedlo, ale Srbice mají hodně zkušený tým a do šancí nás moc nepouštěly.  Druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý, měli jsme územní převahu, ale gól přišel hodně pozdě. Celkově hodnotíme podzim  velmi pozitivně, na to, jak máme mladý tým. S šestým místem panuje velká spokojenost, důležité pozitivum je i to,  že dva hráči odehráli i nějaké zápasy za divizní áčko,  což je super.

F. Pecháč [-] (73. J. Vintr [-] ) - M. Hlaváček [-] , J. Čonka [-] (17. P. Kavický [-] ) , J. Vaněk [-] , P. Stini [-] , T. Zůza [-] (73. T. Behina [-] ) , P. Gabko [-] , L. Vlach [-] , J. Jurkovič [-] (70. M. Kurcin [-] ) , J. Bouček [-] (73. M. Čepek [-] ) , F. Radoš [-]