1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Velká Bíteš zaskočila Hamry

16

Domácí po půli vedli, ale hosté předvedli parádní obrat a slaví tři body.

Domácí po půli vedli

Sobotní utkání bylo ovlivněno povětrnostními podmínkami, proto se moc pohledné klání nečekalo. Lépe začali domácí kladiváři, když v 18. minutě se po hezké individuální akci prosadil Dominik Havlík - 1:0. Po zbytek poločasu měli na kopačkách více hosté, ale k zakončení jejich akce nevedli.

Hosté po přestávce otočili

V druhé půli chtěli domácí Hamry svůj náskok uhlídat, což se jim nevyplatilo. V 59. minutě kopal přímý kop z poměrně velké dálky hráč hostí Pokorný, který prošel až do branky - 1:1. V 79. minutě místo odkopu od branky nařídil sudí aut pro domácí, kteří balon ztratili a po závaru ve vápně rozvlnil síť Ondrák - 1:2. V závěru chtěli domácí alespoň vyrovnat, ale jich náznak tlaku nebyl zužitkován. Naopak v poslední minutě definitivně po rohu hlavou rozhodl Kaštan - 1:3.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Zápas jsme začali poměrně dobře a šli brzy do vedení. Poté jsme však přestali hrát a čekali, co přijde. V druhé půli jsme trochu začali až po inkasovaném gólu. Bohužel si teď moc šancí nevytváříme a hosté toho dokázali využít.

FC PBS Velká Bíteš B
Jiří Jelínek (trenér): Myslím, že jsme v celém zápase byli fotbalovější. V prvním poločase jsme dovolili naším nedůrazem soupeři otevřít skóre, domácí dobře bránili a na malém hřišti jsme se těžko dostávali do šancí. V druhém poločase jsme si pomohli standardkami a odvezli jsme si velice cenné vítězství.

T. Pinkava [-] - K. Suský [-] (82. P. Hron [-] ) , P. Němec [-] , P. Vašek [-] , I. Sojma [-] , J. Gančev [-] , V. Franěk [-] , D. Havlík [-] , D. Russ [-] (74. M. Srnský [-] ) , J. Lóži [-] , T. Novotný [-]

R. Invald [-] - P. Kaštan [-] , O. Švanda [-] , L. Pelikán [-] , M. Švanda [-] - T. Loup [-] , J. Jakeš [-] , J. Ondrák [-] (88. J. Mejzlík [-] ) , F. Svoboda [-] - J. Jelínek [-] (74. J. Ráboň [-] ) , J. Pokorný [-] (90. V. Havlíček [-] ) -

ŽK: 69. K. Suský , 76. M. Srnský - 67. T. Loup .
Hráči zápasu: P. Kaštan , J. Pokorný .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: BABÁK Martin - HANZL Daniel, KREJČÍ Vlastimil.