13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Lídr soutěže přehrál Stonařov

21

Třebíčská FŠ jede. Nezastavil ji ani Rudíkov.

Domácí po půli vedli

Na půdu jasného lídra soutěže přijel ve formě hrající Rudíkov. Bylo otázkou, jak se hosté popasují s kvalitní ofenzivou domácího celku. Domácí na hosty vlétli a hned v 6. minutě vedli po zakončení Zahrádky - 1:0. Ve zbytku první půle domácí drželi míč a hosté se snažili zlobit rychlými brejky. Uklidňující branka pro domácí tým přišla ve 42. minutě, kdy míč dostal do sítě Lampíř - 2:0. Domácí tak šli do kabin mnohem spokojenější.

Domácí si vedení pohlídali

Snahu hostů o zdramatizování zápasu definitivně utnul po hodině hry svojí druhou brankou v zápase Zahrádka - 3:0. Poté se zápas dohrával. Domácí však nakonec přece jenom přidali ještě dvě branky a u obou byl Tomáš Hobza. Nejprve lovil míč Doležal ze sítě v 85. minutě - 4:0. Mladičký domácí útočník se podruhé trefil v samotném závěru zápasu, kdy dal výsledku konečnou podobu - 5:0.