11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Souboj divizních rezerv branku nepřinesl.

V prvním poločase branka nepadla

Ani po přestávce branka nepadla

FC PBS Velká Bíteš B
Jiří Jelínek (trenér): Zejména v prvním poločase si obě mužstva vypracovala řadu šancí, ale skóre zůstalo 0:0. V druhém poločase už tempo hodně upadlo. Celkově si myslím, že remíza byla spravedlivým výsledkem.

F. Klíma [-] - J. Mejzlík [-] , M. Švanda [-] (54. O. Švanda [-] ) , L. Pelikán [-] , T. Pelán [-] - F. Svoboda [-] , J. Jakeš [-] , J. Ondrák [-] (46. J. Hvězda [-] ) , M. Tvrdoň [-] - J. Jelínek [-] , J. Pokorný [-] -