7.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

25. D. Adam , 63. M. Hobza , 68. T. Hobza , 72. M. Hobza , 77. M. Hobza , 84. T. Hobza - 81. L. Drapák
19

Hobzobé po přestávce rozebrali Přibyslavice a domácí slaví další jasnou výhru.

Domácí po půli vedli

Dalším soupeřem třebíčské FŠ byli hřáči nedalekých Přibyslavic. Již od začátku favorit zápasu držel míč na svých kopačkách a určoval tempo hry. Poprvé se prosadil v 25. minutě Dominik Adam, když zužitkoval krásnou přihrávku před prázdnou bránu od Jeřábka - 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Další góly přišli až ve druhém poločase po prostřídání hráčů v útočných řadách domácího celku. Hattrickem se prezentoval Marek Hobza a dalšími dvěma góly se k němu připojil jeho mladší bratr Tomáš. Hosté se prosadili jedinkrát a to za stavu 5:0, když z úhlu zakončoval na zadní tyč Drapák.

SK Fotbalová škola Třebíč
Miroslav Paděra (vedoucí): Již od začátku jsme drželi míč na svých kopačkách a určovali tempo hry. Další góly přišli až ve druhém poločase po prostřídání hráčů v našich útočných řadách. Hattrickem se prezentoval Marek Hobza a dalšími dvěma góly se k němu připojil jeho mladší bratr Tomáš.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): S velmi kvalitním soupeřem jsme hráli padesát minut vyrovnaný zápas. Pak jsme začali chybovat, domácí toho využili a zaslouženě vysoko vyhráli.

Š. Slabý [-] - V. Lampíř [-] , L. Tomek [-] , L. Raitmajer [-] (75. M. Minář [-] ) , M. Kratochvíl [-] - M. Trnavský [-] (46. O. Molák [-] ) , L. Hráček [-] (56. T. Hobza [-] ) , V. Dvořák [-] (75. Z. Švéda [-] ) , T. Zacha [-] , O. Jeřábek [-] - D. Adam [-] (52. M. Hobza [-] ) -

D. Vrbka [-] - L. Drapák [-] , M. Bukáček [-] (55. L. Sekerka [-] ) , V. Škorpík [-] , P. Šárka [-] (80. J. Hricák [-] ) , M. Matějek [-] , P. Čermák [-] , S. Roubec [-] (80. T. Kuthan [-] ) , M. Picmaus [-] , M. Kopeček [-] , J. Skrobikowski [-]

ŽK: 90. M. Minář - 89. M. Matějek .
Počet diváků: 165. Rozhodčí: JONÁŠ Petr - VEJMĚLEK František, SUCHÁNEK Miroslav.