6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Rezerva Polné nestačila na třebíčskou FŠ

21

Hosté potvrdili roli favorita a po jasné výhře berou tři body.

Hosté po půli vedli

Souboj dvou mladých týmů nakonec vyzněl jednoznačně pro hosty. V 9. minutě se poprvé a naposledy v zápase trefili domácí, když Slabý lovil míč po Vackově střele - 1:0. Hosté však ještě do poločasu stihli výsledek otočit. V 32. minutě přišlo vyrovnání po Jeřábkově střele - 1:1. Vítěznou branku si na své konto připsal kapitán hostů Lukáš Hráček - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Ten samý hráč také svůj tým po přestávce uklidnil, když se v 50. minutě radoval ze své druhé branky - 1:3. Po této brance se domácí sesypali a hosté z Třebíče přidali další branky. V 55. minutě se po deseti minutách na hřišti trefil střídající Zahrádka - 1:4. V 78. minutě si svoji druhou branku připsal Ondřej Jeřábek - 1:5. Konečnou podobu výsledku dal Tomáš Hobza, který rozvlnil síť za Rychteckým v 82. minutě hry - 1:6.