1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Nečekaný výsledek dvou rivalů s výsledkem 4:0!

8

Zápas mezi TJ Velkým Beranovem a TJ Sokol Halvíčkovou Borovou dopadl opravdu nečekaně. Hrálo se za pohodlného počasí a s 55 diváky.

První poločas

Zápas začal velice rychle, bleskovými útoky obou stran. Obě strany se ale dokázali velice dobře bránit a k prvnímu gólu došlo až ve 25. minutě. Skóroval ale Jiří Veselský z Borové. To nikdo nečekal kvůli dominanci Beranova v tabulce. Tím zápas zpikantněl a diváci začali skandovat. Obě strany tvrdě bojovali ale v tomto zápasu měla Borová prostě na vrch a v 37. minutě skórovala znovu. Tentokrát hráč Zdeněk Frühbauer po proboření obrany Beranova a krásné rychlé střele na branku. Poločas se poté dohrál bez dalších velkých šancí ani gólů.

Druhý poločas

Druhý poločas započal Beranov s tím že obrátí skóre a dojde k nějakému zvratu. K tomu ale nedošlo a v 55. minutě Borová znovu ukazovala svoji sílu a Lukáš Němec skóroval třetí gól pro Borovou po krásné dlouhé střele na branku. Pro Beranov to už vypadalo jako konec. A to taky dokázala Borová potvrdit svým posledním gólem a taky posledním gólem celého zápasu Tomáše Blažka v 82. minutě čímž ukončili zápas který dopadl 4:0 pro TJ Sokol Halvíčkovou Borovou.

TJ Sokol Havlíčkova Borová
Jiří Veselý: Za mě nejlepší zápas celé soutěže. Krásně se nám dařilo jak v obraně tak v útoku. Šancí bylo spoustu a ty jsme taky dokázali proměňovat v góly. Díky moc týmu za krásný zápas a doufám že poslední zápas soutěže dopadne podobně.

P. Veselý [-] - Z. Frühbauer [-] , M. Pátek [-] (67. T. Blažek [-] ) , P. Kučera [-] , T. Stejskal [-] , L. Němec [-] (67. J. Chlubna [-] ) , L. Kučera [-] , L. Luňáček [-] (36. P. Rakušan [-] ) , J. Veselský [-] , V. Paušíma [-] , D. Lupták [-]