1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Nečekaná výhra díky které SK Habry už nadále nemusí bojovat v posledním místě.

8

Zápas který se dokázal rychle a nečekaně obrátit v prospěch Habrů v druhé polovině zápasu. Zápas se hrál za příjemných podmínek s 60 diváky.

Pomalý start

Zápas začal v celku poklidně. Oboum týmům trvalo, než se do sebe dokázali pořádně pustit, šancí moc nepadalo a gólů už vůbec ne. První gól přišel až ve 35. minutě od hráče Martina Lančariče z Lučic,  po konečném rozpálení hry ,proboření obrany a ukončení krásné kombinace brankou. Tím se zápas pořádně rozjel a docházelo k v celku tvrdé hře díky čemuž začal zápas být opravdu zajímavý. Obě strany ale dokázali ubránit všechny útoky a k žádnému gólu už v první polovině nedošlo. Polovina byla tedy ukončena s výsledkem 1:0 pro Lučici.

Rozjezd zápasu

V druhé polovině dokázali Habry ukázat svou pravou sílu a Lučice si už ani nevrzli. Díky tvrdé hře ke které došlo v 55. minutě dokázal Lukáš Vavřička z Habrů prostřelit branku Lučic čímž vyrovnali skóre a šlo už opravdu do tuhého. Oba týmy tvrdě bojovali ale Habry měli prostě na vrch a  v 76. minutě skórovali znovu, skóroval Adam Tlapák po krásné kombinaci před brankou. Tím ale zápas neskončil a v posledních třech minutách dokázali Habry ještě potvrdit svoji výhru třetím gólem. Tentokrát skóroval Pavel Bártík krásnou střelou na roh branky z krátké vzdálenosti. Tím už zápas definitivně skončil s finálním výsledkem 3:1 pro SK Habry.

TJ Sokol Habry
Adam Tlapák: Dnešní zápas dopadl opravdu krásně, všichni máme radost a tři góly jsme opravdu nečekali, jde vidět že příprava za to stála a doufáme že poslední zápas dopadne podobně.