12.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Moravec rozebral Dukovany

15

Dvě Kovářovy branky nasměrovaly domácí ke třem bodům.

Domácí po půli vedli

Zápas na Moravci byl plný soubojů. Ani jednomu z celků se nedařilo dostávat do šancí. Světlou výjimkou byla 28. minute, kdy si na hranici velkého vápna Kovář zpracoval míč do běhu a pohotovou střelou k tyči otevřel skóre - 1:0. S tímto výsledkem se také šlo do kabin.

Domácí si vedení pohlídali

Pokud měli hosté nějaké plány do druhé půle, tak ve 47. minutě museli být zaskočeni. Kovář si vyměnil míč se Sodomkou a parádně obstřelil gólmana Dukovan - 2:0. Hosté po této brance začali více diskutovat než hrát. V závěru zvýšil na rozdíl třech branek střídající Černý, který do sítě uklidil hlavou Juračkův centr - 3:0. Poté se zápas už jen dohrával.

TJ Moravec
Martin Černý (hráč): Konečně zápas, na který jsme se sešli takřka v plném počtu a především uzdravení opor Kudiovského Filipa a Sodomky bylo pro nás dokonale povzbuzení. Z bojovného prvního poločasu jsme vytěžili jeden gól. Rozhodla druhá branka po nástupu do druhého poločasu.