5.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

88. V. Skryja (p.) - 77. V. Němec (p.)
12

Když už to vypadalo, že branka nepadne, tak se kopalo po penaltě na každé straně.

V prvním poločase branka nepadla

V úvodu utkaní se oba týmy snažily o kombinaci, ale hrálo se především ve středu pole bez šancí. Poté zahrozili hosté, ale Petr Venhodovu střelu vytáhl a Hrůza mířil nad bránu. Následně vybízel k brance Máček Lhotáka, ale hostující bek v poslední chvíli zakročil. Chvíli na to mířil Jinek jen do středu brány a Skryjova pumelice mířila těsně nad bránu. V závěru první půle zkoušel znovu štěstí Venhoda, ale mířil mimo.

Oba týmy přidaly po jedné brance

Po pauze měli šanci hosté, ale po závaru po centru z levé strany hřiště zachránil domácí na brankové čáře Janů. Poté se hrálo ve středu hřiště bez šancí. V 76. minutě však Janů fauloval Kotačku a Němec pokutový kop proměnil – 0:1. Chvíli na to mohli hosté své vedení pojistit, ale nejprve domácí zachránil Petr a hned na to Říha hlavičkoval vedle. V 84. minutě měl napřaženo Šoustar, ale v dobré pozici míč netrefil. V 88. minutě byl ten samý hráč faulován a penaltu proměnil Skryja – 1:1.

FK TJ Radešínská Svratka
Martin Mužátko (trenér): Potkali jsme dosud nejsilnějšího soupeře. Zápas jsme odmakali a nakonec jsme byli odměněni vyrovnávací brankou v závěru. Dneska bod bereme.

M. Petr [-] - D. Novotný [-] , M. Pulkrábek [-] , R. Smejkal [-] , M. Drdla [-] , A. Jinek [-] (71. M. Blaha [-] ) , P. Lhoták [-] (61. L. Dvořák [-] ) , V. Skryja [-] , J. Máček [-] (79. M. Šoustar [-] ) , J. Janů [-] , M. Šacl [-]