3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Souboj dvou střelců pro jemnického Axmana

6. M. Blatný , 14. M. Blatný - 62. M. Axman , 76. M. Axman , 87. M. Axman
11

V Budišově domácí brzy vedli o dvě branky, ale Axmanův hattrick ve druhém polořase přisoudil tři body hostům.

Domácí po půli vedli

Začátek utkání vzali do rukou domácí, kombinační hrou se dostávali do šancí. A už v 6.minutě se dostali do vedení, prosadil se Blatný - 1:0. Domácí nadále pokračovali ve své aktivitě a hostům prakticky nic nedovolili. Ve 14. minutě šel do nájezdu opět Blatný a přeloboval hostujícího brankáře - 2:0. Domácí se nadále tlačili do útoku a do konce poločasu neproměnili ještě několik šancí.

Hosté po přestávce otočili

Druhý poločas začal vyrovnanou hrou. Domácí mužstvo hrálo až moc ve velké pohodě a podcenilo druhý poločas. Hosté vycítili šanci ještě něco s utkáním zvrátit. V 62. minutě snížil na rozdíl jedné branky Axman - 2:1. V 76.minutě se opět prosadil hostující střelec Axman - 2:2. Domácí byli jako opařeni. Kalich hořkosti si domácí museli vypít až do dna, a to když se tři minuty před koncem utkání prosadil opět Axman a završil tak svůj hattrick - 2:3. Domácí už se na nic nezmohli, a tak si Jemnicko odváží tři body

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Po prvním poločase jsme si mysleli, že se nemůže nic stát a body zůstanou doma, ale druhý poločas se ukázalo, jak je důležité hrát 90 minut v plném nasazení a že je potřeba se soustředit až do konce. Za týden věříme, že doma porazíme Herálec.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl (trenér): Měli jsme problém se složením sestavy a věděli jsme, že to bude s domácími těžké. To se také v první půli ukázalo. Domácí byli aktivní a lepší ve všech směrech. Po přestávce zaúřadovala tzv. Csaplárova past. Kluci za bojovnost a nasazení ve druhé půli zaslouží pochvalu a odměnou nám byl pěkný obrat v utkání.

P. Bajer [-] - R. Hrádek [-] , M. Votoupal [-] , M. Sedláček [-] (72. J. Kozuň [-] ) , T. Nováček [-] , J. Večeřa [-] , L. Horký [-] , D. Hibš [-] , Z. Dvořák [-] (83. R. Pavlatovský [-] ) , O. Doležal [-] (69. M. Kolda [-] ) , M. Blatný [-]

V. Kopeček [-] - D. Vacuška [-] , L. Niederhofer [-] , D. Smetana [-] , O. Tesař [-] - T. Süssenbek [-] (72. J. Dřímal [-] ) , P. Tesař [-] , S. Křivánek [-] (89. D. Nekula [-] ) , M. Jindra [-] , P. Nevrkla [-] (28. M. Hošek [-] ) - M. Axman [-] -

ŽK: 45. V. Kopeček , 83. S. Křivánek .
Hráči zápasu: M. Blatný - M. Axman .
Počet diváků: 220. Rozhodčí: KŮRKA Jaroslav - DOSKOČIL Pavel, NECHVÁTAL Tomáš.