1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Juniorka Nového Města na Moravě je stále bez prohry

13

V Novém Městě na Moravě se překvapení nekonalo. Domácí juniorka bez problémů porazila poslední tým tabulky - Bedřichov.

Bedřichov vyhrál první dějství

Na zápas do Nového Města se přišlo podívat bezmála dvě stovky diváků, kteří byli natěšeni z výhry v derby z Nové Vsi. Kdo si však myslel, že to bude jednoduché s posledním, tak se velmi mýlil. V úvodu utkání zahrozil hostující Diviš, ale Sáblík odvrátil na roh. V 7. minutě po rohu domácího Sytaře, po kterém došlo k závaru před Šánou, ale míč za jeho záda domácí nepropasírovali. Po chvíli na druhé straně hlavu Mareše kryl opět Sáblík. Ve 20. minutě zápasu se již měnilo skóre, to po rohu se z velkého úhlu pod břevno trefil pohotově Pojer - 0:1. A bylo celkem zasloužené vedení, hosté byli aktivnější, rychlejší na míči, dobře kombinovali. Domácí byli hodně nervózní.

Domácí čtyřmi góly odvrátili pohromu

Ve druhém poločase po rázné domluvě v kabině domácích se vše zlepšilo. Domácí rychle již v 51. minutě vyrovnali Šmídou po standardní situaci, kdy hlavou překonal Šánu v brance hostí. Po čtyřech minutách bylo ještě veseleji, Sytař rozehrál přímý volný kop, na který si naskočil stoper Švanda a byl bezchybný - 2:1. Navíc po dalších třech minutách stejný hráč zvýšil po dorážce - 3:1. Po této bleskové otáčce se již hosté prakticky na nic nezmohli. Utkání se spíše dohrávalo, za zmínku stojí neuznaný gól po ofsajdu, což byla krásná akce s přesným centrem a bezchybným zakončením. V 78. minutě šel sám na brankáře mladíček Červenka, ale své sólo neproměnil. Konečný výsledek pečetil střídající Liška v 82. minutě po krásné přihrávce do volného prostoru a jeho střelu na delší tyč gólman nezachytil - 4:1.