5.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Kdyně neukopala s Dlouhým Újezdem ani bod

25. L. Havel , 38. T. Janků , 66. M. Havel
13

Kdyně doma prohrála s Dlouhým Újezdem a nevstřelila ani branku. Dlouhý Újezd zvládl utkání lépe a třemi vstřelenými góly rozhodl o vítězi.

Kdyně musela velmi brzo střídat

Zápas pro Kdyni nezačal moc dobře, ve 25. minutě se trefil hostující Lukáš Havel a po pár minutách přišla další špatná zpráva. Při střetu dvou protihráčů se zranil domácí Marek Jarko, což později znamenalo velké snížení útočné síly Kdyně. Hosté měli více ze hry, dokázali lépe kombinovat a držení míče bylo v jejich prospěch. Ve 38. minutě znovu slavili hosté, kdy se trefil hráč s číslem 3 Tomáš Janků. Do poločasu se už ani jednomu z týmů nevyskytla žádná větší šance, a tak stav zůstal 0:2.

Dlouhý Újezd si už zápas pohlídal

Druhý poločas pokračoval ve stejném směru jako ten první. Dlouhý Újezd nenechával Kdyni vůbec hrát, a tak si musela pomáhat nákopy směrem dopředu. Hostům se povedla akce v 66. minutě z které následně skóroval Miroslav Havel, to znamenalo konec nadějí Kdyně. Hosté si utkání nenechali nějak zdramatizovat a jistě vyhráli 3:0 na půdě soupeře.

TJ Sparta Dlouhý Újezd
Trenér, pan Zeman: Zápas v Kdyni jsme až na malá zaváhání zvládli dobře. Kluci plnili co jsme si řekli a i na rozmočeném trávníku jsme až na výjimky dobře kombinovali. Kaňkou na zápase je zranění domácího hráče po střetu s našim útočníkem. Chceme popřát brzké uzdravení. Hráči zápasu Kopolovič a Luboš Pernglau.