--

9

Hostům zajistil tři body Šerý z penalty v samotném závěru.

V prvním poločase branka nepadla

Domácí do zápasu vstoupili aktivně, ale své šance neproměnili. Hosté hrozili rychlými brejky, ale ani jeden se neujal. Nebylo tak divu, že přes dvě stovky diváků v prvním poločase branku neviděly a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Hosté v závěru rozhodli

Rozhodnutí přinesl až samotný závěr zápasu. V 88. minutě zahrál po standardní situaci domácí hráč rukou na malém vápně a sudí nekompromisně ukázal na penaltový puntík. K míči si stoupl Šerý, Koukal sice vystihl směr jeho střely, ale nedosáhl na ni - 0:1.

TJ Sokol Tasovice
Václav Dvořák (trenér): Sám za sebe mohu říci, že kdybych byl divákem, tak se hrál škaredý fotbal. Nákopy, souboje, dostoupení. Přizpůsobili jsme se tomu a nedokázali vytvořit souvislý tlak. Soupeř měl spoustu vysokých hráčů. Bylo těžké se prosadit i po standardních situacích. Humpolečtí vyčkávali na brejkovou situaci. Ta nakonec přišla a po penaltě rozhodla utkání.

J. Koukal [-] - J. Fukal [-] (62. J. Vacek [-] ) , R. Švarc [-] , M. Blahoudek [-] , L. Hrazdílek [-] , P. Pacula [-] , D. Odehnal [-] , M. Garčic [-] , P. Horáček [-] , P. Lapeš [-] , J. Pazdera [-]