--

--

Břeclav veze body ze Staré Říše

7

Celek z jihu Moravy rozhodl o své výhře v závěrečné čtvrhodince. Vítěznou branku vstřelil Fiala.

Po půli nerozhodně

První půle byla rozháraná, ale přece jen přinesla dvě branky - na každé straně hřiště jednu. V 12. minutě šli do vedení hosté. To jim zajistila tečovaná střela Martina Opiny po rychlém brejku - 0:1. Čtyři minuty na to domácí kouč dvakrát střídal - Cejpek a Nechvátal nahradili Vacka a Novoselskyiho. Vyrovnání přinesla 28. minuta, kdy se po parádní individuální akci trefil Richard Svoboda - 1:1. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Hosté v závěru rozhodli

V 76. minutě se po závaru po rohovém kopu dostal míč k Fialovi, který jej dostal do sítě - 1:2. V 83. minutě se po přihrávce z levé strany dostal k míči v souboji teenager Skočovský a s přehledem poslal míč za Jíchu - 1:3.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Nepodali jsme špatný výkon. Bohužel jsme se však nevyvarovali několika chyb, které soupeř dokázal potrestat. Břeclav ukázala velkou sílu.

M. Jícha [-] - L. Gall [-] , F. Nehyba [-] , R. Cipruš [-] , M. Vondrák [-] (86. D. Chlumský [-] ) , M. Vacek [-] (16. F. Nechvátal [-] ) , O. Kvych [-] (86. M. Kříž [-] ) , R. Svoboda [-] , P. Heide [-] , J. Chramosta [-] , V. Novoselskyi [-] (16. J. Cejpek [-] )