--

Béčko Slavie vyhrálo na hřišti Motorletu

90. . Akosah (p.) - 19. A. Toula , 55. M. Douděra , 70. A. Toula
12

Slávistické béčko vyhrálo s přehledem na hřišti Motorletu a přeskočilo svého soupeře ve vyrovnaném středu tabulky.

Toula poslal hosty do vedení

Rezerva pražské Slavie se tentokrát musela obejít bez posil z áčka, navíc v sestavě chyběl kvůli trestu za vyloučení v předchozím kole kapitán Michal Švec. Kdo na trávníku nechyběl, to byl střelec Toula, který svými brankami utkání pomohl rozhodnout. V 19. minutě vybojovali hosté míč ve středu pole, následovala rychlá přihrávka za obranu a právě Adam Toula prostřelil brankáře Mihálka, 0:1.

Slavia si pojistila vedení

V 55. minutě se hosté opět dostali do vápna, zpětnou přihrávku převzal Martin Douděra a přízemní střelou z dvaceti metrů se trefil přesně k tyči, 0:2. V 70. minutě červenobílí opět útočili, přihrávku patičkou si převzal Adam Toula a střelou do šibenice nedal Mihálkovi šanci, 0:3. Domácí si připsali alespoň čestný úspěch v 90. minutě, kdy proměnil pokutový kop Bempah Nana Dwomoh Akosah, který snížil na konečných 1:3.