--

--

8. D. Krlička , 16. M. Stockner , 30. D. Krlička , 41. J. Mlika (p.) , 83. D. Krlička - 36. D. Hradecký (p.) , 47. . Na
12

Domácí Baník Sokolov rozhodl utkání dvou mužstev ze dna tabulky již v první půli. Hattrickem se blýskl Krlička.

Čtyři branky domácích rozhodly

Domácí předvedli parádní vstup do utkání, když se již v 8. minutě po centru Čermuše hlavou prosadil Daniel Krlička, 1:0. V 16. minutě bylo v Sokolově ještě veseleji. Odražený míč si na malém vápně našel Marek Stockner a doklepl jej do sítě, 2:0. Ve 30. minutě opět utekl po lajně Čermuš, vyslal střílený centr před branku a Daniel Krlička neměl problém uklidit míč do prázdné branky, 3:0.Ve 36. minutě fauloval domácí Hajdo ve vápně protihráče a sudí nařídil pokutový kop. Z něj dokázal snížit Dominik Hradecký, 3:1. Ve 41. minutě dostali výhodu penalty také domácí a zkušený Jiří Mlika nezaváhal, 4:1.

Krlička dovršil hattrick

Vstup do druhého poločasu vyšel hostům. Ve 47. minutě dokázal snížit na 4:2 Mohamed Kysse Hajezy Na Nbantche. Poté se utkání vyrovnalo a nebyly dlouho k vidění žádné větší příležitosti. V 83. minutě se dostal před hostujícího brankáře Jandu Daniel Krlička a s ledovým klidem dokonal hattrick, 5:2.

Zdroj: Web FK Baník Sokolov

Redakčně upraveno.

FK Baník Sokolov
Jiří Štěpán - trenér: Věděli jsme, že se nám poslední utkání s pražskou Slavií nevydařilo. Samozřejmě jsme si uvědomovali, jak důležité utkání nás proti Rakovníku čeká. Celý týden bylo v kabině cítit, že chceme tento duel zvládnout. Jako do každého utkání jsme šli do zápasu s cílem uspět. Chtěli jsme předvést týmový výkon, což se nám také povedlo. Odměnou nám je vítězství a tři body do soutěžní tabulky.

V. Štrunc [-] - D. Kolář [-] , K. Kýček [-] , J. Mlika [-] (77. L. Šulc [-] ) , M. Stockner [-] (86. S. Strmiska [-] ) , J. Blažek [-] , P. Řezáč [-] (77. M. Olah [-] ) , V. Čermuš [-] (63. P. Bílek [-] ) , V. Neudert [-] , D. Krlička [-] , D. Hajdo [-] (86. N. Stan [-] )