5.kolo, Zlínský | Zlín | III. třída sk. A, 2020-2021

Žlutava vyhrála rozdílem třídy

4

Na zápase fotil a report zaslal Jiří Středulinský.

Domácí po půli vedli

Hosté přijeli prakticky bez útoku, když nebyli k dispozici Pala, Shejbal, Poulíček a ani zraněný Kunc a na obrazu hry to bylo znát. Domácí měli více ze hry a ohrožovali Miklase nebezpečněji než Benfika Metelu v brance domácích. Pohybliví a důraznější žlutavští hráči si vytvořili územní převahu, dokázali se prosadit po skrumáži v šestnáctce „Benfiky“, když Mařák poslal do opuštěné Miklasovy branky odražený balon. Mnozí (a to nejen z hostujících diváků) byli však přesvědčeni, že domácí si ve skrumáži pomohli faulem, ale píšťalka arbitra Dujíčka zůstala potichu.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločase se obraz hry neměnil. Domácí byli ale ve využití svých příležitostí efektivnější než v prvním poločase a dokázali skóre navýšit po brankách Tauše, Železníka a znovu Mařáka až na hrozivých 4:0. Benfika se snažila o korigování stavu, ale domácí stopeři s Metelou v bráně si se vším poradili. A tak alespoň jednu malou radost předsedovi oddílu udělala štěstěna, když se na něj usmála při tahu tomboly po zápase a vyhrál 1.cenu v podobě ½ l slivovice ze žlutavské pálenice.

FC Žlutava
P. Metela [-] - T. Hostinský [-] , M. Tauš [-] , D. Husár [-] - V. Ličman [-] , R. Kašík [-] , P. Daněk [-] , T. Lhotský [-] , T. Turoň [-] - B. Mařák [-] , L. Železník [-]

TJ Sokol Tečovice B
J. Miklas [-] - M. Čeleďa [-] , D. Kysučan [-] , T. Řiháček [-] , M. Chrastina [-] , E. Piňos [-] , M. Křen [-] , L. Soják [-] , R. Foukal [-] , J. Koplík [-] , L. Vyoral [-]

ŽK: 23. V. Ličman , 70. P. Daněk - 62. J. Koplík , 67. T. Řiháček , 70. D. Kysučan .
Počet diváků: 105. Rozhodčí: DUJÍČEK Ladislav - VAJDÁK Josef (N), SOJÁK Roman (N).