4.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B, 2020-2021

55. P. Kern , 63. J. Pečenka - 15. M. Šisler , 27. J. Šisler , 30. J. Hötzel , 35. M. Šisler (p.) , 40. J. Hötzel , 71. M. Podzimek , 87. M. Šisler
0

Na zápase fotila a report poslala Katka Straková. Děkujeme!

Hosté po poločase vedli

V dalším zápase nás na domácí zrekonstruované hrací ploše čekalo derby s áčkem Bezna, které je po příchodu bratrů Šislerů na vítězné vlně. Hernímu stylu soupeře jsme se snažili přizpůsobit taktiku a rozestavení, ty ovšem vzaly za své již při prvním střeleckém pokusu, který mířil mezi tyče. Hosté byli od začátku zápasu na míči a diktovali tempo hry, do šancí se ale v úvodní čtvrthodince nedostávali. V 15. minutě ale zahrávali roh, míč se po sérii šťastných odrazů dostal na velké vápno k M. Šislerovi, který přes několik těl trefil po zemi k tyči - 0:1. V 27. minutě si míč vedl cca 15 metrů J. Šisler až na hranici cca 20 metrů, nikdo z našich hráčů nevystoupil a utažená střela skončila pod břevnem Bůžkovo brány - 0:2. Ve 30 minutě nechali naši hráči osamoceného Hötzela na zadní tyči a ten zvýšil na 0:3. Pak přišla i naše ojedinělá šance, po rohovém kopu vyskočil nejvýše Pečenka, jeho hlavička ale skončila pouze na břevně a pěkně zahraný přímý kop perfektním zákrokem vyrazil Stýskal. Pokud to vypadalo, že by se náš tým mohl oklepat, přišla další pohroma. Potůček ve vápně jednoznačně odehrál míč při souboji s Grunclem, sudí Šebela ale nepochopitelně odpískal pokutový kop, ze kterého M. Šisler zvýšil už na 0:4. Poločas hrůzy dokonal opět Hötzel, který znovu nikým nehlídán měl snadnou úlohu - 0:5.

Hosté si vedení pohlídali

Za stavu 0:5 se málokomu chce nastoupit do dějství druhého, chtěli jsme ale zápas alespoň důstojně dohrát. Ve druhé půli jsme předvedli lepší výkon, dokonce se nám Kernem a Pečenkou podařilo snížit na 2:5 a mohli jsme přidat další góly, ale Vyhlas po svém sólu tvrdou ranou nastřelil Stýskala, Kern v dobré pozici ještě přihrával, Buryán po chybné rozehrávce bezenských střílel slabě a Nežerka v nadějné pozici přestřelil. I hosté měli několik šancí, jejich akce ale zastavoval praporek pomezního rozhodčího nebo nepřesná koncovka. Přesto se ještě dokázali dvakrát prosadit, když se trefili Podzimek a hattrick završující M. Šisler.