Béčko Boleslavi veze díky jediné brance tři body z Hradce Králové

6

Jediná branka rozhodla duel béček Hradce Králové a Mladé Boleslavi.

Žádná šance se neujala

Od začátku se hrál svižný kombinační fotbal. V první šanci se hned ve 3. minutě objevil hostující Angelozzi, který ale hlavičkoval těsně nad bránu. Poté si několik zajímavých příležitostí vykombinovali i domácí mladíci, ale zakončení byla slabá nebo nepřesná. To samé platilo i o zakončení hostujícího mužstva. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0

Rudzan bodlem rozhodl

Utkání i ve druhém poločase pokračovalo ve stejném duchu. Hrál se rychlý kombinační fotbal, který ale končil před zakončením. Když už to vypadalo na dělbu bodů, zrodil se v 80. minutě rychlý protiútok hostů, Ondřej Bičiště vyslal prudký střílený centr do vápna a Ondřej Rudzan bodlem prostřelil domácího gólmana Macha, 0:1. Tato branka zároveň určila konečný výsledek. Hosté si tak odvezli všechny tři body.

Zdroje:Web FC Hradec KrálovéWeb FK Mladá Boleslav