6.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2020-2021

Kašperské Hory zdolaly na penalty Měčín

6

Kašperské Hory bodovaly již potřetí za sebou, tentokráte překvapivě porazily Měčín.

Vyrovnaný první poločas

Na začátku zápasu se oba dva týmy rozkoukávaly. V 16. minutě zahrávali hosté rohový kop. Po skrumáži ve vápně si dal nešťastně vlastní gól domácí Rovňan. Smolný inkasovaný gól domácí probudil. Od tohoto momentu byli na hřišti lepší, měli větší snahu hrát, vytvářeli si šance, které se jim nedařilo proměňovat. Až těsně před odchodem do kabin se po přihrávce mezi stopery prosadil Tomáš Kašák. Gólem do šatny tak vyrovnal na 1:1.

Tlak domácích ke gólu nevedl

Druhý poločas probíhal úplně jinak, než ten první. Domácí drželi míč, hráli jen na polovině soupeře a hosty do ničeho nepouštěli. Brankář domácích tak neměl ve druhém poločase žádnou práci. Domácí si vytvořili několik zajímavých šancí, které ale nedokázali proměnit. Hosté se soustředili především na obranu. V 75. minutě mohli domácí rozhodnout, ale po individuální akci Kašáka jen zazvonila tyč hostující brány. Domácí si v závěru vytvořili velký tlak, do útoku se hrnuli i stopeři, ale i přes veškeré úsilí zápas skončil remízou a musely rozhodnout penalty, které hráči Kašperských Hor absolvovaly již minulé kolo proti Dlouhé Vsi, kde však domácí penalty nezvládli.

Kašperky na penalty tentokrát vyhrály

Domácí proměnili všechny svoje penalty. Hosté neproměnili 2 penalty, které skvěle vychytal domácí brankář Michal Kolář.

TJ Kašperské Hory
Radek Rovňan, záložník domácích: Do začátku zápasu jsme vstoupili s tím, že i minulý rok jsme Měčín obrali o body a chtěli jsme to zopakovat. Chtěli jsme hrát aktivně, což se nám dařilo. Zápas šel zase do penalt, které jsme díky našemu brankáři zvládli a tentokrát vyhráli.

M. Kolář [-] - T. Kašák [-] , R. Rovňan [-] , J. Markovič [-] , L. Bílý [-] (68. J. Voldřich [-] ) , A. Kůs [-] , V. Šuba [-] , J. Mirvald [-] , P. Tomek [-] , V. Šuba [-] , M. Schmid [-]